Діану Єгорову назвали "феноменом проекту" Танці"

Tags :

На всеросійському кастингу танцювального проекту "Танці", який був показаний в ефірі каналу ТНТ 29 серпня, успішно виступила 12-річна Діана ЄГОРОВА і підкорила журі своїм талантом.

Вся Якутія із завмиранням серця стежила за її виступом. Багато хто сподівався, що вона пройде кастинг, і «заводна" Lil Di не підвела. Організатори назвали її "феноменом проекту" Танці ". Адже вона є наймолодшою ??учасницею проекту, і організатори зробили виняток, допустивши її до участі, а своїм виступом вона «уделала» багатьох дорослих учасників.

У сюжеті, до виступу, були показані кадри з конкурсів репетицій і навіть з льодовика Булуус. "Я танцюю з 4 років. Я виступала в Америці, в Кореї. У моїх батьків немає грошей, і мені довелося заробляти на танцях ", - розповіла вона.

Діана була в леопардовому комбінезоні, з розпущеним волоссям. Станцювала суміш етніки з хіп хопом і трохи класики. З перших рухів члени журі стали вигукувати: "Вау!", "Яка класна!", "Крута!", "Браво!". «Зробив всіх дорослих», - перші слова строгих членів журі.

Сергій СВЕТЛАКОВ не приховував свого подиву: «У свої 37 ти класно виглядаєш! .. Як ти там домовилася, щоб сюди потрапити? Справила якесь враження і якось переконала їх: я хоч і маленька, але з усіма позмагаюся? ».

Провідна балерина Великого театру Христина Кретова зазначила, що в Діани є великий потенціал. «Без знижки на твій вік, ти велика розумниця! У тебе обалденная енергетика! Я думаю, у тебе велике майбутнє і ти просто зобов'язана бути в цьому проекті », - сказала вона.

Відповідаючи на питання Ляйсан Утяшева після виступу, Діана висловила бажання бути в команді Мігеля. «Я« Жоскен »розхвилювалася ... Мігель, як мені здається, більше підходить до стилю моїх танців», - сказала вона.

Приобрести биметаллические радиаторы тут вы можете со значительной скидкой, по сравнению с другими интернет-магазинами. Современные радиаторы отличаются высоким коэффициентом полезного действия.