Брудні танці: що входить в обов'язки дівчат в стрип-клубах Дніпра

Tags :

Сьогодні до pole dance зовсім не таке ставлення, як ще 10 років тому.

З одного боку, танці на пілоні - це як і раніше невід'ємна складова стриптиз-клубів, а з іншого - це вже окремий вид спорту, по якому в Україні проводять чемпіонати. Vgorode розібрався, в чому відмінності і як працюють дівчата "чоловічих клубах" Дніпра.

У місцевих стриптиз клубах можна замовити не тільки стриптиз, але і приватні і тематичні танці. Перші, на жаль, іноді включають більше, ніж просто еротичний танець.

- У нас зовсім не розвинена ця культура. Якщо працювати за контрактом навіть де-небудь в Китаї (це дуже поширена практика у дніпровських танцівниць на пілоні), то стикаєшся з абсолютно іншим ставленням до професії. Приватний танець спочатку має на увазі певний тілесний контакт: клієнт може тебе стосуватися, але лізти руками в білизні, вимагати близькості тощо - це неприпустимо. На жаль, в наших стрип-клубах клієнтам можна все, - каже Ольга, танцівниця одного з клубів в центрі міста.

За її словами, дівчата, які погоджуються на близькість з клієнтами, заробляють в рази більше своїх більш цнотливих колег.

- У нашому клубі є також тематичні танці. В асортименті є 7 танцювальних номерів стилізованих під танці наложниць в гаремі, супергероїв, снігуроньок (останні користуються попитом на новорічних корпоративах), - розповідає дівчина.

Ольга працює танцівницею вже близько двох років. За цей час їй довелося змінити два стрип-клубу.

- У першому від дівчат вимагали займатися з клієнтами сексом. Будь дядечко з грошима міг після виступу "орендувати" вподобану дівчину. Я відразу відмовилася, після чого мені незабаром вказали на двері. До цього я працювала Пиджейки в нічних клубах, так там навіть були спеціальні огорожі навколо пілонів, щоб тебе ніхто не лапав, - згадує Ольга.

Щоб виконувати трюки на пілоні, потрібно мати хорошу розтяжку і серйозну силову підготовку.

- Доводиться займатися в залі близько 1,5-2 годин на день. Раз в тиждень влаштовую собі вихідний. Ходжу на стретчинг (розтяжку) і на підлогу денс в танцювальну студію в центрі, а також в тренажерку недалеко від будинку. Щоб не висіти на пілоні, як сосиска, повинні бути сильні руки. Зараз подумую навіть звільнитися з стрип-клубу і викладати в студії. Насправді пілон - це одночасно і вид мистецтва і вид спорту, який просто опошляють в "чоловічих клубах". Зі мною в групі займається навіть вагітна матуся, тому що цей спорт допомагає підтримувати себе в формі і дуже жіночний, - вважає Ольга.

Правда, за словами дівчини, танці на пілоні в той же час дуже травмоопасное заняття. Нерідко дівчата зриваються вниз.

- У мене була травма меніска, а у подруги струс мозку після того, як вона впала з пілона, виконуючи трюк. Ще одна небезпека - каблуки. У стрип-клубах ми танцюємо на височенних шпильках. У такому взутті важко і охоплювати пілон ногами і вивернути ногу дуже просто, - розповідає Ольга. - Але про травми і про те, скільки праці потрібно вкласти в красивий танець на пілоні, чоловіки в стрип-клубах не замислюються. Нещодавно клієнт під час приватного танцю мені сказав: "Досить виробляти і вигинатися, давай вже знімай труси, ти ж все одно більше нічого не вмієш". Після цього я і зрозуміла, що більше не хочу там працювати. Зараз підшукую зал в центрі міста, щоб працювати тренером по пів денсу і не мати справи з хтивими мужиками в клубах. Але все нормальні зали стоять мінімум 100 гривень на годину і не маючи постійних учнів дуже складно відкрити свою студію, адже платити за оренду потрібно на місяць вперед.