Білоруських жінок навчили надягати сарі і танцювати індійські танці

Tags :

Білоруських жінок навчили надягати сарі і танцювати індійські танці. З багатогранною культурою сходу гостей XI Республіканського фестивалю національних культур знайомили на подвір'ї індійців, шрі-ланкійців і корейців.

Більше 40 національних індійських танців представив ансамбль "Сапна". До речі, його назва співзвучна з українським Сокме і з індійського перекладається як "мрія". Белорусок запросили спробувати станцювати найбільш жіночні танці.

Ще білоруським жінкам показали мистецтво надягання сарі - традиційній індійській жіночого одягу, історія якої налічує більше тисячі років. Унікальне і неповторне плаття-сарі виходить зі шматка тканини довжиною понад 7 м. Використовуючи різні прийоми зав'язування, різноманітні прикраси, навіть з одного і того ж відрізу тканини кожен день можна створювати щось нове.

"Дуже радує, що білорусів знайомлять з культурою моєї батьківщини. Живу в Білорусі вже понад два роки. Можу сказати про країну і про її жителів лише найтепліші слова, чужим себе не відчуваю, ніяких проблем не виникає. Та й тут знайшов свою долю, свою другу половинку ", - розповідає фахівець в IT-сфері Сиддартха Патіл.

Білоруські кулінари спільно з представниками діаспор підготували і кілька національних страв. Наприклад, свинячий корейський шашлик, Сеульський і калькутскую коржі - загорнуте в хліб свинину або курятину з овочами і незвичайними спеціями.

Фінал XI Республіканського фестивалю національних культур проходить в Гродно 4-5 червня. Участь в ньому беруть представники близько 40 національностей. Фестиваль національних культур вперше відбувся в Білорусі в 1996 році і проводиться кожні два роки.