BIG Dance Show: танці з насолодою в Києві

Tags :

Вишукана танцювальний майданчик Caribbean Club, фантастичне музичний супровід, неймовірний склад дуетів і зацікавлена ??публіка.

Все це можна буде побачити під час BIG Dance Show - події, за яким танцювальний Київ давно скучив, пише besteventscatering.

Щоб трохи докладніше дізнатися про цей захід, ми звернулися до одного з організаторів шоу, тренеру найвищого рівня, керівнику студії BIG DANCE Богдану Головатенко.

Добридень! Богдан, 12 березня в Caribbean Club Відбудеться ваше BIG Dance Show, в якому свою майстерність покажуть Pro-Am пари. Як виникла ідея проведення такого шоу?

Pro-Am пари - це пари, що складаються з професіонала і любителя, тобто викладач Виступає разом зі своїм учнем. Не так давно ця форма навчання танцям була поширена тільки на Заході, хоча ось уже близько десяти років набуває все більшої популярності і у нас. Сьогодні в світі є безліч Pro-Am конкурсів і шоу, які викликають підвищений інтерес глядачів. І ось саме через найвищим поширеності і популярності в світі формату «Професіонал-Любитель» ми і вирішили проводить такі танцювальні шоу і у нас, в Україні.

Розкрийте, будь ласка, деякі секрети підготовки до шоу.

BIG Dance Show обіцяє бути вельми цікавим. Перш за все, очікується не просто музичний супровід, а виступ професійного оркестру, що, погодьтеся, набагато цікавіше, ніж будь-які, навіть найдосконаліші, записи. Адже диво живої музики незрівнянно ні з чим. Та й танець під живу музику - це неповторні враження і для танцюристів, і для глядачів. На BIG Dance Show в Caribbean Club ми очікуємо, як мінімум, 11 show case, під час яких кожна з пар розкриє своє бачення вираження емоцій на танцполі. Безумовно, сама назва шоу зобов'язує до того, щоб в ньому брали участь «зірки» нашої студії танців. Дуже радує, що не менше 40% пар, які підтвердили свою участь, належать до інших Київським школам. Це не тільки вносить елемент змагальності в шоу, але і дозволить заходу виглядати більш барвисто. Більш того, було кілька дзвінків і з ближнього зарубіжжя. На даному етапі ми разом з соорганізаторами такий масштаб шоу не прорабативали, але в наступному році будемо готові до всього.
Також планується проведення майстер-класів з танців Bachata і Salsa. Вони НЕ входять в програму спортивних бальних танців, а тому будуть цікаві і захоплюючі для всіх глядачів. Для цього буде спеціально запрошень викладач з Куби.

За різними «Танці з зірками», ми добре знаємо, що в одних пар більший упор робиться на техніку, другим легше дається акторську майстерність. Який підхід ближче для танців Pro-Am і особисто для вас як для одного із засновників українського напрямку цього руху?

Спасибі за запитання. Вибір між технікою і артистизмом в таких видах спорту, як спортивні танці і фігурне катання завжди дуже складний. Може бути, я не буду повністю об'єктивним, але мені здається, що Найскладнішим цей вибір завжди буде саме в танцях, де техніка без артистизму і артистизм без техніки не мають сенсу. Саме в танці Повинні поєднуватися витонченість, артистизм, харизма і вивіреність не може що кожного руху, а й кожного помах віями. Якщо говорити про мене, то я, безумовно, віддаю перевагу синергії ЦИХ двох складових. Посудіть самі - який сенс в бездоганній техніці, якщо в танці є душі? Але ж і душа з'являється тільки там, де всі рухи чіткі і технічний.

Звичайно, при підготовці до конкурсів обов'язково потрібно врахувати, що традиційно вважається більш важливим в членів того чи іншого журі. Але я щиро вірю, що настане той день, коли в світі заговорять Не тільки про італійської або про англійській школі спортивного бального танцю, а й в школі української.

І останнє запитання. Ви заготовили кілька приємних сюрпризів для глядачів і учасників BIG Dance Show. Про що йде мова?

Ви абсолютно справедливо сказали, що мова йде про сюрпризи. А який же може вийти сюрприз, якщо в ньому відомо заздалегідь? Думаю, що нехай це залишиться таємницею до 12 березня, коли Caribbean Club гостинно відчинить свої двері для гостей BIG Dance Show. Єдине, уточню, що кожен учасник і глядач шоу отримає можливість виграти Значну знижку на придбання танцювального одягу і взуття в нашому магазині.

Спасибі за інтерв'ю! І, до речі, які побажання успіху прийняті в танцювальній середовищі? Знаєте, як в автомобілістів - «ні цвяха, ні жезла». А у вас?

Легкого паркету!