Арабські танці: що важливо знати

Tags :

Арабські танці - це не просто «трясіння» тілом заради спокушання чоловіка, але і один з «екзотичних» видів фітнесу.

Можна стверджувати, що танець живота це цілком сформований танцювальний стиль, що дозволяє сучасній жінці пізнати себе, стати більш впевненою як у фізичному, так і емоційному плані. І не випадково за популярністю після латиноамериканських ритмів, які завоювали серця мільйонів шанувальників у всьому світі, танець живота йде на другому місці, а багато фахівців вважають, що незабаром танець живота (і взагалі східний стиль) завоює весь світ.

Деякі займаються арабськими танцями як фізичними вправами, інших приваблюють музика і загадковість східної культури. Досягнувши певного майстерності і навчившись мистецтва вести ізоляції окремих частин тіла «, багато жінок починають по-новому користуватися своїм тілом, висловлюючи з його допомогою силу, витонченість, бажання і любов ...

Вивчаючи арабські танці, ви не просто вчіться танцювати - ви отримуєте набагато більше: красу, здоров'я, душевний комфорт ...
Давайте розглянемо що під силу арабським танцям:

Фігура знаходить природний жіночний силует: груди (рухи рук і плечового пояса зміцнюють грудні м'язи і міжреберної мускулатуру), талія (всілякі рухи стегон ізольовано від торса), стегна і сідниці (в цій області м'язи підтягуються і стають більш пружними за рахунок частого повторення рухів стегнами в різному темпі).
Підвищується лібідо - це пояснюється ефектом «трясінь», перекатом живота і деякими іншими рухами м'язів області таза, узгоджених з «інтимними м'язами».
При емоційному виконанні танцю починають «працювати» лицьові м'язи, що допомагає особі не старіти (на відміну від занять деякими видами йоги).
Живіт стає пружним, тому що при виконанні танцю практично постійно працюють м'язи преса. Ви зможете взяти під контроль свою вагу і згодом його контролювати, поки не припините займатися. Адже, перш за все, танець - це своєрідна аеробіка. А, як відомо, аеробне навантаження існує спеціально для спалювання жирових клітин!
Завдяки арабським танцям можна досягти помітного поліпшення постави і позбавитися від сутулості. Зміцнення м'язів спини і поперекового відділу відбувається за рахунок того, що в рухах танцю беруть участь всі відділи хребта, починаючи з шийного.
В результаті великої кількості повторень танцювальних пластичні рухи удосконалюється пластика, хода і рухи стають граціозними.
Розвивається гнучкість за рахунок амплітудних рухів в суглобах.
Техніка арабського танцю дозволяє давати навантаження саме на ті групи м'язів, які дуже рідко задіюються не тільки в повсякденному житті, але при заняттях спортом. Наприклад, внутрішні м'язи тазу (а вони грають не останню роль в житті жінки). Доведено: якщо ці м'язи досить розвинені, то пологи пройдуть куди легше і спокійніше. Для тих жінок, які тільки збираються стати мамами, арабський танець буде хорошою підготовкою до процесу виношування і народження дитини, а тим, хто вже виконав своє «жіноче призначення», танець допоможе відновитися після пологів. Та й під час вагітності при індивідуальному підході деякі елементи танцю живота зовсім не зашкодять.
Розвивається вміння контролювати вдих і видих, управляти своїм диханням. Як ми писали в одній з попередніх глав, дихальна гімнастика необхідна для здоров'я легенів і надзвичайно корисна при хронічних хворобах органів дихання.
Організм непомітно звикає до фізичних навантажень, тому що займатися танцями приємно і цікаво, а не виснажливо!
Можна стати «зіркою» будь-якої вечірки, приковуючи погляди тільки до себе, тому що танець живота у вашому виконанні індивідуальний і неповторний.
Людині, яка вміє танцювати, легше «розкріпачитися» і позбутися від психологічних комплексів.
Тим, хто займається бальними танцями, добре відоме прислів'я: «Легше знайти чоловіка ніж партнера по танцях». В арабському танці партнер не потрібно.
Казкові костюми, в яких виконується танець живота, дозволять вам відчути себе головною проявити свої таланти в рукоділлі і спробувати створити костюм власними руками - і у вас з'явиться ще одне хобі!
Мало в якому танці є таке розмаїття музичних ритмів, рухів і предметів (шабля, шаль, канделябр, палиця, цимбали), що дозволяє випробувати себе у багатьох стилях танцю і знайти свій.
При бажанні можна виступати перед глядачами і брати участь в змаганнях різних рівнів.

Види фізичної активності кожен вибирає відповідно до своїх уподобань або виходячи з інших чинників. На заняття арабськими танцями жінки приходять з різних причин: хтось хоче «оздоровитися», підтягнути м'язи або схуднути, а хтось - з любові саме до цього виду мистецтва. Насправді, арабські танці - це не тольк