Вчимося танцювати

Tags :

На заняттях у школі танців майже всі учні хочуть взяти від кожного уроку якомога більше.

Але часто через відсутність розуміння, як це зробити, більшість не засвоюють і половини матеріалу. Насправді, прогрес кожного учня в більшості своїй залежить від правильного підходу до танцювальним занять. Особливо якщо це навчання танцям з нуля. Швидкий, точний і ефективний прогрес - результат логічно структурованого підходу до навчання.

Постановка мети.
До тих пір, поки не буде між викладачем і учнем повного розуміння, які навички та здібності необхідно розвинути, прогрес буде, м'яко висловлюючись, кульгати.
Заняття танцями повинні бути точно сплановані викладачем у відповідності з цілями і завданнями навчання, крім того, на самому початку уроку необхідно детально обговорити ці цілі з учнями.

Настрій на заняття.
Відносини учень-учитель на танцювальних уроках будуються як на фізичному, так і на ментальному рівнях. Ефективне навчання танцям може бути досягнуто лише через правильне фокусування уваги і за умови прихильності до сприйняття матеріалу. Учень повинен з усією відповідальністю підходити до виконання завдань і робити все можливе, щоб виконати нові елементи згідно з вимогами викладача. Не зайвим буде зауважити про важливість зберігати позитивний настрій протягом всього заняття. Пам'ятайте, що ми вчимося танцювати, тому що це нам шалено подобається!

Концентрація і фокусування.
Іноді, учні, спонукувані бажанням робити «все правильно», фокусуються на одному аспекті танцювального руху, тоді як викладач намагається акцентувати увагу на іншому. Досвідчений викладач не буде відразу вимагати правильного виконання всіх нюансів, а постарається сконцентрувати увагу учнів лише на найважливіших технічних аспектах, коректуючи і уточнюючи руху по ходу засвоєння матеріалу. Завдання учня - направити свою увагу строго на зазначений викладачем аспект досліджуваного руху. Пізніше, після вивчення всіх аспектів матеріалу викладач попросить з'єднати їх разом.

Дозвольте вчителю вчити вас самостійно.
Нікому не прийде в голову вказувати свого лікаря, які ліки йому слід вам прописати. Так само як не багато знайдеться таких, хто буде радити механіку, як той повинен лагодити їх автомобіль. Але, на жаль, знаходиться багато таких учнів, які не соромляться сказати своєму вчителеві танців, яку здатність він повинен в них розвинути і як йому (вчителю) слід їх вчити. Надайте вчителю можливість самому визначити ваші слабкі місця і потім знайти спосіб розвинути у вас вимагаються здібності. Якщо через достатній проміжок часу ви відчуєте, що робота викладача не призвела до відчутних результатів, то ви можете знайти заняття танцями в іншому місці.

Також слід пам'ятати, що навчання танцям істотно відрізняється від розвитку розумових здібностей - іноді розуміння приходить лише після правильного виконання. Перш ніж спробувати виконати рух, дайте вчителю повністю завершити своє пояснення, так як осяяння може виникнути не раніше того, як буде отримано весь необхідний багаж знань. Якщо на цьому етапі розуміння не виникне, ви можете попросити викладача пояснити ще раз.

Повторення.
Повторення - це чи не найважливіший елемент навчання, який використовує будь танцювальне мистецтво. Ті учні, які регулярно практикуються, повторюючи рухи і комбінації, завчені на уроці, незмінно показують кращі результати в порівнянні з тими, хто робить вправи і виконує танцювальні комбінації тільки на заняттях з учителем. Спорт, музичне мистецтво та інші заняття, що вимагають фізичних навичок, припускають постійне повторення базових елементів. Людська свідомість не може одночасно контролювати всі процеси необхідні для складного руху в танці. Як правило, ми можемо контролювати одне-два рухи в один і той же час. Для того щоб правильно і красиво рухатися в танці, необхідно виконувати декілька різних танцювальних елементів, тіло повинно бути здатне функціонувати незалежно від нашої концентрації. Іншими словами, будь-яка танцювальна техніка - це набір потрібних звичок. Звички можуть бути сформовані тільки шляхом регулярного повторення. Але тут треба бути обережним, так як під час повторення можуть вироблятися і неправильні, «шкідливі», звички. Тому потрібно завжди дотримуватися правильного, з точки зору певного стилю, виконання руху. Принаймні, з двох спроб одна повинна бути правильною, до тих пір, поки тіло не запам'ятає ці рухи, і для їх правильного виконання вже не буде вимагатися контроль нашої свідомості.

Регулярність.
Регулярність теж має безпосереднє відношення до прогресу, тому що занадто великий проміжок між заняттями порушує безперервність навчання, що призводить до забування більшої частини отриманих на уроці інструкцій, а викладач витрачає зайві зусилля, щоб повторювати вже вивчені теми для «відсталих» учнів, що істотно знижує прогрес всієї навчальної групи.

Сегодня не часто можно найти фирмы, которые занимаются производством курительных трубок , нард и другую сувенирную продукцию вручную. Но сообщество мастеров, художников, скульпторов, которые объеденились в Творческой Ассоциации Декор предоставят вам все выше перечисленные сувениры и многое другое, что обязательно понравится вам и тому, кому вы их подарите.