Танцювальний гороскоп, танці під зірками

Tags :

Овен - Овен. Нехай один Овен проявляє свою волю по понеділках, середах і п'ятницях, а інший займає чільну позицію по неділях, вівторках і четвергах.

Субота в цьому випадку стане днем поєдинку, який виявить найсильнішого.

ОВЕН - ТЕЛЕЦЬ
Це не пара, це десятирічне завоювання Риму, коли одна сторона бере змором, а інша - гарячою смолою.
ОВЕН - БЛИЗНЮКИ
За Вам тужать світові танцювальні майданчики, а Ви ніяк не можете доспорілісь - хто піде мити посуд.
ОВЕН - РАК
Забудьте про свою уразливості, почитайте наш довідник і у вас обов'язково народитися прекрасна задумка спільного танцювального номера.
ОВЕН - ЛЕВ
Ви прекрасно танцюєте разом. Питання в тому, чи вистачить місця обом на тій вершині власної величі, куди кожен з вас щодня возноситься.
ОВЕН - ДІВА
Овни та Діви часто довіряють один одному те, чого не сказали б нікому. Схоже на те, що вони відчувають, що можуть довіряти один одному, хоча, як правило, один важко розуміє іншого.
ОВЕН - ТЕРЕЗИ
Поки Ваги цілий рік вирішуються виступити на одному єдиному чемпіонаті, на якому напевно виграють, Овен об'їде десяток змагань, встигнувши заїхати на регіональний відбірковий тур в Урюпінськ.
ОВЕН - СКОРПІОН
Не дивлячись на сильно розвинене 'Я' Овен повинен визнати, що лобова атака в даному випадку не пройде. А Скорпіону не завадило б погодитися, що деякі суміщають музику і рухи, краще, ніж він сам.
ОВЕН - СТРІЛЕЦЬ
Вам не доводилося ловити себе на думці, що на дворі вже опівночі, а ви в цей чудовий вечір так і не перейшли від слів до репетицій.
ОВЕН - КОЗЕРІГ
Варто частіше посміхатися один одному, кланятися в реверансах або просто подавати руку перед виходом на сцену.
ОВЕН - ВОДОЛІЙ
Може бути Вам варто подумати про створення спільної школи танців чи навіть цілого фестивалю? Ви ж так прекрасно стимулюєте один одного на роботу і творчість.
ОВЕН - РИБА
Риби зазвичай дивляться на Овнів як на людей, здатних навчити їх чогось важливого. Прямолінійного Овна іноді виводить з терпіння невловима безпринципність Риб, однак це не має ніякого відношення до хореографії, в якій і той і інший може досягти великих висот.

ТЕЛЕЦЬ - ТЕЛЕЦЬ
Коли два теляти пасуться на одному пасовищі, їм досить непогано, але все ж краще, якщо їх хтось буде іноді підганяти.
ТЕЛЕЦЬ - БЛИЗНЮКИ
Бик і прудкий тореодора. Не життя, а корида. Інша справа - творчий союз - Близнюки на пару придумують, Телець довго репетирує і підкорює всіх чіткістю і майстерністю виконання.
ТЕЛЕЦЬ - РАК
Ви можете непогано ладити за умови взаємної 'ненападу' один на одного. Може бути варто спробувати себе в ролі хореографа дитячих колективів.
ТЕЛЕЦЬ - ЛЕВ
Лев занадто егоїстичний, щоб стати абсолютно відданим і покірним, а саме цього хоче від нього Бик. Телець занадто упертий для того щоб поклонятися марнославному Льву. Якщо обидва складуть іспит на любов і терпіння один до одного, то вже глядачі будуть і любити, і захоплюватися і визнаватися вам у вірності.
ТЕЛЕЦЬ - ДІВА
Те, що ви взагалі знаходитесь разом, - це чудо. Обидва непомірно вперті. Різниця в тому, що Бики уперті в загальному плані - по суті, а Діви - по дрібницях.
ТЕЛЕЦЬ - ТЕРЕЗИ
Ставте перед собою будь-які цілі і ви їх рано чи пізно обов'язково досягнете. Однієї лише цілі не ставте перед собою - 'воювати' зі своїм партнером.
ТЕЛЕЦЬ - СКОРПІОН
Коли Телець і Скорпіон дійсно цього захочуть, все у них вийде добре. Ваші якості можуть взаємно доповнювати один одного і, якщо хочете, знищувати. Тим більше, якщо один хоче займатися спортивними танцями, а ругой - хіп-хопом.
ТЕЛЕЦЬ - СТРІЛЕЦЬ
Стрільцю варто трохи зупиниться, оскільки Телець за ним не завжди встигає. А Тельцю перестати жувати конюшина і спробувати підтримати хоча б одну з ідей Стрільця, адже вони так блестательни.
ТЕЛЕЦЬ - КОЗЕРГ
Прекрасні стосунки, повне взаєморозуміння, але ніякої романтики. Побільше уваги приділяйте пошуку нових ходів для вирішення своїх фантазій.
ТЕЛЕЦЬ - ВОДОЛІЙ
Терплячий Телець рано чи пізно доб'ється свого під керівництвом одержимого глобальними планами Водолія, проте зірки не рекомендують доводити бика до білого коліна, зловживаючи його поступливістю.
ТЕЛЕЦЬ - РИБА
Як може існувати фантазер з надхмарних світів (Риба) і реаліст (Телець), впевнений, що наш власний світ побудований на основі вивіреної кошторису? Звичайно ж, їм потрібно танцювати і будувати свої імперію.

БЛИЗНЮКИ - БЛИЗНЮКИ
Два близнюка добре, але танцювати вчотирьох - важкувато.
БЛИЗНЮКИ - РАК
В принципі, Рак може дістати Близнюків своїм занудством, але він постійно забуває, що близнюків двоє і діставати треба обох відразу.
БЛИЗНЮКИ - ЛЕВ
Лев своєї царственої може прив'язати обох близнюків і направити їх у потрібному напрямку, а Близнюки - урізноманітнити їх спільний шлях до вершин.
БЛИЗНЮКИ - ДІВА
Прекрасний союз, прекрасна пара. Близнюки привносять новизну, непередбачуваність і легкість, Діви - упорядочності, стабільність і витонченість.
БЛИЗНЮКИ - ТЕРЕЗИ
Все у вас вийде. Треба тільки побільше приділяти уваги своїй зовнішності.
БЛИЗНЮКИ - СКОРПІОН
Забобонний від народження Скорпіон має повне право уявити, що Близнюки це ще на одну людину більше. І його легше вбити, ніж прогодувати. До того ж, така морока кожен раз думати - хто з тобою танцює сього.
БЛИЗНЮКИ - СТРІЛЕЦЬ
Взагалі зірки не говорять нічого поганого про це поєднанні, інша справа - що говорять судді, адже у вас стільки недоліків.
БЛИЗНЮКИ - КОЗЕРІГ
Мовчазні Козеріг не з тих, кого можна збити з пантелику красномовством (особливий дар Близнюків). Але, з іншого боку, хто може краще розширити кругозір сумлінного, але трохи провінційного Козерога плітками і новинами в той час, поки він складає кошторис чергової спільної поїздки.
БЛИЗНЮКИ - ВОДОЛІЙ
Зірки обіцяють Вам успіх за умови, що Водолій не буде звертати увагу на щохвилинну мінливість Близнюків, а Близнюки перестануть вимагати негайно всіх зірок з неба.
БЛИЗНЮКИ - РИБА
Ви можете непогано порозумітися, якщо тільки Близнюки не злякаються трохи поплавати, а Риби - політати. Може бути танцювальний майданчик - кращий компроміс для обох?

РАК - РАК
Відразу визначте, хто з вас буде 'начальником', а хто - 'підлеглим'. І жити простіше, і танцювати якось зрозуміліше.
РАК - ЛЕВ
При бажанні Рак (стихія води) може згасити Лева (стихія Вогню). Все залежить від сили потенціалів обох. При низькому потенціалі Рака він буде відчувати потребу в представника тієї стихії, яка здатна перетворити його в пар.
РАК - ДІВА
Вам не буває іноді самим нудно від притаманного обом педантизму? Спробуйте направити свої сили на щось третє, що вам обом приносить задоволення.
РАК - ТЕРЕЗИ
Непросто, але цікаво - так можна охарактеризувати ваші відносини. Буде краще, якщо ви обоє постараєтеся почастіше їздити на семінари, фестивалі і конкурси.
РАК - СКОРПІОН
Рух - життя. Вам відомо це краще за інших. Тим більше, рух під музику. З глядачами. Суддями та вболівальниками (Ракі! Не треба ховатися).
РАК - СТРІЛЕЦЬ
У жодному іншому поєднанні не буває, мабуть, так важко Раку, як в цьому. Стрільцю варто пам'ятати, що він у своїх скажених захопленнях може зашвирнуть незграбного Рака куди-небудь під ліжко: скільки ж мороки потім його звідти витягати.
РАК - КОЗЕРІГ
Раки! Вчепився міцніше в Козерога і не відпускайте його все життя - в ньому основа вашої стабільності і благополуччя. Тільки не задухи - адже попереду ще показові виступи, оплески глядачів та поздоровлення суддів.
РАК - ВОДОЛІЙ
Водолію, часом, нестерпна прівязчівость Раков, проте в їх в'їдливі в тему попадаються розумні зерна, вирощуючи які обидва можуть отримати рясні плоди успіху.
РАК - РИБА
Поки Рак задкує, Риба встигає проплисти весь водойму, але все одно вам зручно один з одним, адже тільки ви можете бачити захід крізь товщу води і насолоджуватися танцем водоростей.

ЛЕВ - ЛЕВ
Це якесь непорозуміння. Де були очі педагога, коли він ставив вас разом.
ЛЕВ - ДІВА
Діва приголубить Лева, Лев обігріє Діву, вони одружаться, будуть щасливо жити до самої смерті і дивувати публіку своєю фантазією і підкресленою граціозністю.
ЛЕВ - ТЕРЕЗИ
У Терезів достатньо досвіду стримувати емоційні сплески Львів, які, в свою чергу, повинні засвоїти, що ніхто не претендує на їх царственість, просто іноді вони дещо не зовсім старанно роблять.
ЛЕВ - СКОРПІОН
Пан Лев, Вам ще не набридло нудний Скорпіона після репетицій? Чи варто замикатися на одному партнері. Може бути спробувати перейти в одиночне фігурне катання, адже Ви так граціозні.
ЛЕВ - СТРІЛЕЦЬ
Дивно, як у цих двох царствених знаків хоч щось виходить. Побільше повітря, ближче до води і Ви майже гідні сцени. Тільки не забувайте: міжнародні майданчики починалися все ж зі шкільних залів.
ЛЕВ - КОЗЕРІГ
У Вас так багато відмінностей, але це ті відмінності, які не заважають, а допомагають жити. Ідіть сміливіше до своїх цілей, побільше репетируйте і не звертайте уваги на власні амбіції і претензії один до одного.
ЛЕВ - ВОДОЛІЙ
Ви прекрасні організатори, здатні поступатися в дрібницях заради досягнення головних цілей. У Вас вистачає енергії, фантазії та завзятості. На всяк випадок, хай Лев називається головним (президентом, директором, керівникам), адже у Водолія вистачає самодостатності, щоб не звертати увагу на власні титули.
ЛЕВ - РИБА
'Потанцюємо?' - Запитала Риба у Лева. 'З задоволенням.' - Відповів Лев Рибі. 'Ви танцюєте не погано. Який Ваш знак зодіаку? ' - Запитала Риба Лева. 'Лев'. 'Шкода' - сказала Риба і віддалилася.

ДІВА - ДІВА
Ніхто не може зрозуміти один одного краще, ніж ви. А ось з пластикою потрібно попрацювати, особливо чоловікові.
ДІВА - ТЕРЕЗИ
За вами цікавіше спостерігати з боку, ніж зсередини. Спробуйте взяти кого-небудь з початківців на поруки, щоб було кого перевиховувати, вчити танцям і життя.
ДІВА - СКОРПІОН
Хоча обидва не люблять сюрпризів, несподівано для себе, всупереч усякому здоровому глузду ви станете близькі один з одним, тому що близькість значить для вас щось зовсім особливе.
ДІВА - СТРІЛЕЦЬ
Обидва знаки рухомі, охоче розмовляють і подорожують разом, хоча Діва більше прив'язана до будинку, чим Стрілець. Діва навчить Стрільця чемності і терпінню, Стрілець викладе Діві уроки поблажливості і волелюбства.
ДІВА - КОЗЕРІГ
Правильний і традиційний Козеріг може зіграти позитивну роль у професійному зростанні трохи навіженої і марного Діви. Втім, не меншого успіху вона могла б домогтися і самостійно.
ДІВА - ВОДОЛІЙ
Стихія Деви - порядок. Стихія Водолія - ??Хаос. Вони завжди будуть кидати один одному виклик. Краще вже займіться спільної організацією танцювального семінару - Діва чудово розкладе по поличках усі задумки Водолія.
ДІВА - РИБА
Два жіночих знака. Постарайтеся не стервознічать по відношенню один до одного. Краще робити це по відношенню до чоловіків, хоча в танцювальному світі справжніх чоловіків не так вже й багато.

ТЕРЕЗИ - ТЕРЕЗИ
У Терезів набагато більше спільного, ніж просто типові для них ямочки, усмішки, ставлення до краси або нерішучість. Але їх взаємне впадання в летаргічний лінь в один прекрасний день може привести до збою системи.
ТЕРЕЗИ - СКОРПІОН
У Скорпіона навряд чи буде багато проблем з Терезами, та й Терезам не так вже складно ладнати зі Скорпіонами, якщо не брати до уваги взаємні напади депресій і невпевненості в собі. Втім, невпевненості швидше зовнішньої.
ТЕРЕЗИ - СТРІЛЕЦЬ
Стрільцям необхідна стимуляція, оскільки це знак Вогню. Повітря Терезів роздуває Стрельцовской Вогонь, даруючи йому яскравість і силу. Однак якщо Стрілець втрачає почуття міри, чаші Терезів втрачають рівновагу, і Повітря може злетіти справжнім смерчем гніву.
ТЕРЕЗИ - КОЗЕРІГ
Ви блестящи пройдете перевірку на міцність, якщо не розміняєте свій головний Козир - стабільність. Мова йде про міцність на виживання в жорстокому світі конкуренції, а не на міцність на взаємній изживание один одного як танцюриста, професіонала і людини.
ТЕРЕЗИ - ВОДОЛІЙ
Чому б Вам не перестати один одного мучити і просто не переспати разом. Щоб секс не став надгробної панахидою Вашій кар'єрі, Водолію слід поунять свої власницькі інстинкти і ревнощі. Залиште Терезам право залишатися дітьми Венери - планети любові.
ТЕРЕЗИ - РИБА
Ви можете діяти умиротворює не тільки один на одного, але і на оточуючих. Тільки не засніть від своєї умиротворення перед своїм виходом на фінальному виступі.

СКОРПІОН - СКОРПІОН
'Зів єхидни, дзьоб совиний, очей мідянки, хвіст Угринів, шерсть кажана, зуб собачий разом з пащею лягушіной ...' Дане з'єднання особистостей бентежить як самих Скорпіонів, так і тих, хто спостерігає їх суперництво. Пристрасне, темпераментна, нещадне.
СКОРПІОН - СТРІЛЕЦЬ
Хочете ви того чи ні, але у вас багато спільного. Однак зі Стрільцем 'що ви бачите, то й отримуєте', а зі Скорпіоном 'те, що ви бачите, безумовно не буде тим, що ви отримаєте'. Якщо ви типові представник свого знака, значить ви любите суперництво, а, отже, змагання та конкурси ваша стихія.
СКОРПІОН - КОЗЕРІГ
Не найгірше поєднання. Обидва досить практичні люди і якщо одного разу ви вирішите довіряти один одному і об'єднаєте свої здібності, вас чекає успіх навіть на міжнародній арені.
СКОРПІОН - ВОДОЛІЙ
Ці двоє наближаються один до одного, надійно затягнувши рятувальні пояси, причому Водолій ще складає парашут, а Скорпіон бере з собою водяний пістолет. Але як вони при цьому танцюють!
СКОРПІОН - РИБА
Це оману. Скорпіон відноситься до водних знаків, але він не вміє жити у воді.

СТРІЛЕЦЬ - СТРІЛЕЦЬ
'Стріляти' по журі ще не означає сяяти майстерністю. Вас важко перевершити в бажаннях, але може бути все-таки походити на репетиції?
СТРІЛЕЦЬ - КОЗЕРІГ
Іноді ви дратуєте один одного, але це не привід відмовлятися від тих цілей, до яких Козеріг йде впевнено і прямо, а Стрілець весело, забуваючи то й справа, куди він йшов.
СТРІЛЕЦЬ - ВОДОЛІЙ
Іскри, грайливі вогники і ніякої відповідальності перед суспільством. Не виступ, а новорічна ялинка.
СТРІЛЕЦЬ - РИБА
Ви зумієте уникнути великих прикростей і неприємностей, якщо будете зосереджуватися на тих якостях свого партнера, які викликають повагу, і поменше звертати уваги на розходжень один одного. І 'несправедливі' оцінки суддів.

КОЗЕРІГ - КОЗЕРІГ
Не треба алкоголю, ви зіпсуєте собі всю репутацію. Танець - все ж не зовсім секс. Тут кожна мить повинні народжуватися маленькі діти.
КОЗЕРІГ - ВОДОЛІЙ
Повна гармонія. Козеріг займається фінансами, продовольством та вирішенням матеріальних проблем, у той час, коли Водолій винаходить ті геніальні номери, які вони обидва блискуче виконають на найближчому турнірі.
КОЗЕРІГ - РИБА
Рибі спокійно і затишно, Козерогові не дуже. Самі того не підозрюючи, ви можете помінятися місцями - Риба стане ведучою, Козеріг - веденим.

ВОДОЛІЙ - ВОДОЛІЙ
Ви не намагалися внести трохи логіки і впорядкованості у свої відносини. Скільки можна виходити на сцену, застібаючи гудзики в останній момент.
ВОДОЛІЙ - РИБА
Шепніть на вушко рибку пару комплементов і притисніть міцніше. Риба - м'який жіночний знак і їй так не вистачає мужності, подарованого зірками всім Водоліям.

РИБА - РИБА
Унікальне поєднання, коли у Риби нарешті не виникає необхідності щось недоговорювати, замовчувати і виглядати загадковою, адже поряд з нею така ж загадка.

На сегодняшний день неотъемлемой частью мужского гардероба стали мужские кожаные куртки. Именно в нх мужчина выглядит стильным, модным, современным. Среди огромного ассортимента таких курток вы обязательно найдете ту, которая подчеркнет именно вашу индивидуальность.