Танцювальні марафони: від безневинного захоплення до хорошого бізнесу

Tags :

Танцювальні марафони з'явилися ще на початку минулого сторіччя.

Однак, сьогодні проведення таких унікальних подій вважається досить звичною справою. Потанцювати «до упаду» люблять і в Росії, і в Європі, і в США. У нашій новій статті ми розповімо про виникнення танцювальних марафонів та проведенні перших заходах такого роду.

З чого все почалося?

Танцювальні марафони з'явилися в Сполучених штатах Америки на початку 20-х років. Тоді цей вид розваги мав іншу назву - нічний клуб для бідних. Насправді вхід на заходи такого роду був досить дешевий, тому що кожен раз воно збирало масу людей. Причому танці дуже часто поєднувалися з різними конкурсами. Перший танцювальний марафон, який носив офіційний статус, пройшов у Нью-Йорку в 1923 році і отримав назву «Audubon Ballroom Marathon». На ньому був встановлений досі чинний рекорд, американка Альма Каммінгс протанцювала без перерви 27 годин.

Прибутковий бізнес

Дуже скоро перемога в марафоні набула не тільки спортивний інтерес, а й матеріальний. За перші місця почали давати грошові винагороди. Але багато учасників потрапляли на безперервні танці тільки для того, щоб десь провести час. Багато молодих людей того часу проводили не один рік подорожуючи з одного танцювального марафону на інший.

Важке випробування танцем

Для більшості людей танець - це задоволення. Таке саме почуття задоволенності виникає під час перегляду Новых Российских мелодрам онлайн. Але подивившись на марафонські танцювальні змагання, які можуть тривати довгими годинами, днями і тижнями важко повірити в те, що люди примудряються отримати задоволення від танцю. Сьогодні танцювальні марафони придбали більш осмислену форму і дуже часто проводяться у благодійних цілях.