Танці стали життям. Навчання танцям завжди залишає слід у житті

Tags :

Багато років я захоплено дивилася на тих, хто танцює на сцені.

Здавалося, що це - окремий світ, де немає місця стороннім, а значить немає місця і мені. "Адже я ніколи не відвідувала танцювальні школи і не танцювала, мої здібності межують між музичною освітою і сумнівним умінням писати вірші. Ні. Це тільки мрії". І з почуттям розчарування я бралася за свої звичні справи: уроки, друзі, музична школа, іноземні мови. Але навіть тоді я розуміла, що є якась порожнеча, яку поки нічим заповнити, є мрії. І варто було тільки захотіти ...

В один момент з'явилося бажання щось змінити і вже через кілька днів я прийшла в школу танців new project, яку вибрала абсолютно випадковим чином, а тепер навіть і не вірю, що могло бути інакше. І ось переді мною відкритий світ танців і це виявилося зовсім не складно.

Тут і почалася моя нова життя. Відкриті, щирі люди, готові в будь-який момент допомогти, підтримати або просто бути поруч. Нас об'єднало бажання навчитися танцювати і любов до цього, прагнення і нескінченна робота над собою, яку ніяк не назвеш простий. На перших заняттях у студії танців New Project багато чого не виходило, але педагоги завжди були поруч, вірили в мене і я просто не могла їх підвести. Танцювальних тренувань ставало все більше і більше, аж надто сильним було бажання танцювати. Фізичне навантаження була величезною, особливо при підготовці до концертам, але складніше було побороти свої страхи і невпевненість в собі. Суспільство нав'язує нам стереотипи про скромність, про належну поведінку, про те, що навряд чи ти чимось виділятися з натовпу. А на заняттях танцями, ти повинен забути це все, ти повинен стати кращим, повинен повірити в себе, полюбити себе таким, який ти є. З маленьким ростом або не ідеальною талією, але так важливо це зробити ..

Через зовсім недовгий час я відкрила для себе сцену. І в той момент зрозуміла, що я - частина цього світу танців. Кожен вихід на сцену - це неймовірне змішання емоцій всередині. Страх, хвилювання, ейфорія, щастя та багато іншого ... І з кожний новим виступом відкриваються нові почуття для себе, це непередавано, але я впевнена, що кожен танцюрист мене зрозуміє.

Але вихід на сцену - це фінал довгого процесу, процесу тренувань і танцювальних репетицій. Парадоксально і те, що номер, що триває всього кілька хвилин, готується не днями, а цілими тижнями і місяцями. Це складна робота хореографа, керівника студії танцю і, кінчено, самих учнів. Важливо зуміти ввійти в роль, дану за сценарієм, потрібно розуміти і взаємодіяти з іншими, стати одним цілим, однією танцювальної командою ...

У нас все трохи інакше, ми не просто команда. Ми-сім'я. Танцювальна школа New Project - велика родина, в якій, як і у всіх сім'ях трапляються сварки, але це миттєво втрачається на тлі любові, взаємоповаги й довіри, яке і відрізняє нашу танцювальну сім'ю. Час проводження в нашій танцювальній школі не обмежується виключно репетиціями і концертами, спільні поїздки і відпочинок - ще одна частина і особливість нашої сім'ї new project. Чому саме ця школа танців в Новосибірську? Напевно тому, що саме тут є приємна атмосфера, досвідчені викладачі та щирі учні, які сприяють розвитку себе, як людини, як особистості, як танцюриста. І нехай, танці - це не те, з чим я хочу пов'язати все життя, але для мене, це місце, де легко, просто і приємно знаходиться, як для багатьох з нас.

Тепер я можу виразити себе в танці, можливо не так професійно, без правильного положення рук і ніг, але в своїй манері, зі своїми емоціями. Тепер це мій світ і я їм живу. І не важливо вміння, фігура, зростання, уподобання в музиці. Просто танець - життя. Адже як сказала Марта Грехем: "Найкраще людина виражає себе в танці, тіло ніколи не бреше". І я з нею повністю згодна.

Огромной популярностью сегодня пользуются угловые камины. Благодаря таким каминам интерьер в доме становится оригинальным и завершенным, что оценит каждый ваш гость.