The Step Crew - неймовірна чечітка

Tags :

Незважаючи на відродження колишньої популярності степа в світі існує не так багато колективів виступають у даному стилі на високому рівні.

Сьогодні ми розповімо про північноамериканської команді під назвою « The Step Crew » , групі танцюристів і музикантів , які об'єднують три стилю степа з ??оригінальним звучанням музичних інструментів.

Творча діяльність The Step Crew

Танцювальний колектив « The Step Crew » зумів об'єднати в своїх номерах три стилю чечітки - ірландський степ , американський степ і стиль Ottawa Valley . Додайте до коктейлю з трьох підстилів такі музичні інструменти як скрипка , контрабас , гітара і шість талановитих виконавців і ви отримаєте самий, що ні на є , справжній « The Step Crew ». Шість учасників колективу : Cara Butler ( ірландський степ ) , Jon Pilatzke ( Ottawa Valley , гра на скрипці ) , Nathan Pilatzke ( Ottawa Valley ) , Dan Stacey ( Ottawa Valley , гра на скрипці ) , Sarah Uddin (степ ) , Christine Carr (степ ) . Крім танцюристів у колектив входить вокаліст , клавішник , скрипаль і два гітариста. Порівняно невеликий склад команди створює унікальне шоу , що сполучає в собі цікаве музичний супровід і оригінальні танцювальні замальовки , як колективні , так і сольні .
гастролі колективу

У квітні команда вирішила ще раз продемонструвати своє мистецтво глядачам і організувала масштабний гастрольний тур містами Сполучених Штатів Америки. Зрозуміло , потрапити на концерти колективу буде вельми проблематично , але цікавих відео роликів в мережі інтернет з'явиться у величезній кількості. Поки у нас є можливість насолодитися талантом виконавців , ознайомившись з їх старими виступами .