Стало відомо, хто буде хореографом миколаївців в «Майданс-2012»

Tags :

Вже 18 серпня Україна накриє море позитиву і драйву - на «Інтері» стартує продовження масштабного танцювального проекту «Майданс», який канал представляє спільно з Київською міською державною адміністрацією (виробництво - «Студія Квартал-95» спільно зі Star Media).

Українці знову будуть об'єднуватися в танці, щоб довести свій патріотизм і любов до малої батьківщини.

Свої танцювальні таланти на цей раз продемонструють представники з 12 міст нашої країни. Серед них - як добре відомі телеглядачам проекту команди, так і новачки, повідомляється на офіційному сайті телеканалу «Інтер».

У цьому сезоні всі команди за територіальним розташуванням будуть розділені на 4 дивізіону (Схід, Південь, Захід і Північ), і в кожному дивізіоні буде виявлено кращі. В нашому південному дивізіоні будуть «битися» Одеса, Миколаїв і Севастополь.
Нашу - миколаївську - команду до танцювального баттл будуть готувати два хореографа - Андрій Гуцал та Олександр Фломбойм. Про А.Фломбойме в Інтернеті не вдалося знайти жодної виразної інформації (телеканал «Інтер» теж її не дає), а от про Андрія Гуцалом дещо відомо.

Він - професійний хореограф (закінчив КНУКіМ за спеціальністю «хореографія»), закінчив студію заслуженого академічного народного ансамблю України ім. П.П.Вірского, у складі ансамблю «Київ» завоював Гран-Прі в міжнародному конкурсі ім. П.П. Вірського, освоїв техніку сучасного танцю в київській студії «Тодес» і працював у шоу-балеті «Ва-банк». Після цього створив свій танцювальний колектив «Deja Vu».
Брав участь в популярних телевізійних проектах - «Слов'янський базар», «Шанс», «Фабрика зiрок - 1», «танцi з зiркамі - 2», «танцi з зiркамі - ЛIГА Чемпiонiв», «Любов та Музика». Фіналіст танцювального шоу-проекту «Танцюють всi - 2» - увійшов в 10-ку кращих танцюристів країни.

На сегодняшний день все большую популярность набирает услуга "профессиональная уборка в офисе". Благодаря этой услуге многие сотрудники офисов говорят о том, что их рабочее место стает более уютным и комфортным, что напоминает им домашнюю обстановку.