Шантани Шівалінгапа - зірка індійського класичного танцю

Tags :

Індійські класичні танці для російської людини до цих пір овіяні таємничістю.

Тільки досвідчені шанувальники даного напрямку присвячені в нюанси стародавнього танцювального мистецтва. Але, незважаючи на загадковість і релігійність індійських танців є досить багато виконавиць примудряються сплітати у своєму виступі класичні та сучасні форми. Сьогодні ми розповімо про зірку індійського класичного танцю Кучіпуді - Шанталь Шівалінгапе.

Класичні танці Індії

В Індії існує величезне число народних танців і кожен з них, так чи інакше, пов'язаний з релігійною тематикою в цілому і духовному розвитку людини зокрема. Найбільш відомими представниками древньої індійської культури є такі танці як Одісси, Бхаратанатьям, Моханіаттам, САТРИ, Катхак, Катхакалі, Маніпурі, Кучіпуді. Останній танець під назвою Кучіпуді популярний в Південній Індії. Найчастіше його виконують в класичній формі, але сьогодні деякі виконавиці намагаються вплітати в танець деякі елементи сучасних напрямків. Найбільш успішно це робить відома індійська виконавиця шантани Шівалінгапа.

Шантани Шівалінгапа

Шантани відмінно володіє класичним танцем Кучіпуді. В останні роки, бажаючи залучити до стародавнього танцю більше число людей, вона зробила свої виступи більш зрозумілими та цікавими для непідготовленого глядача. Так, у поєднанні з традиційними елементами Кучіпуді в танець були додані джазові нотки, а також трохи балету. Такий підхід був виправданий, сьогодні Шівалінгапа вважається однією з найпопулярніших індійських танцівниць.

В наше время вешалки-плечики пластиковые очень популярны. Для этого есть множество причин, основными среди которых является качество, надежность и, конечно же, доступная цена.