Поради по підготовці весільного танцю

Tags :

Немає більш романтичною і милою весільної традиції, ніж перший танець молодят, танець двох люблячих сердець.

 

У залі приглушається світло, ведучий оголошує танець молодих, гості шикуються навколо танцювального майданчика. Вся увага спрямована тільки них, рідні, знайомі, друзі захоплено, затамувавши подих, стежать за кожним рухом, усмішкою, поглядом ... Як вибрати інструктора, який зможе допомогти Вам з настільки важливим виступом.

ЯК ВИБРАТИ компетентності вчителя?

Ви шукаєте компетентного інструктора, який зможе не тільки поставити Ваш перший танець, але і зробить це так, що всі гості на весіллі ще років п'ять згадуватимуть його. Тоді, перше, що необхідно зробити - це прийти на показовий урок, який влаштовують всі танцювальні школи. Ви зможете побачити викладача в 'справі', оцінити його роботу з учнями. Методики навчання у кожного майстра свої, показовий урок дозволить Вам зрозуміти: хочете Ви з ним і так займатися чи ні. По-друге, поговоріть з тими, кому вибраний Вами інструктор вже поставив весільний танець або тими, хто займається у нього. Запитайте їх: чи робить акцент їх учитель на механіці тіла, чи добре пояснює її суть учням, піклується на заняттях про їх постава, яка вкрай важлива для танцю в силу того, що впливає на дихання і загальне враження від танцюриста. Хороший і впевнений в своїй майстерності викладач дозволить і не буде заважати Вам зробити це. Можна попросити і відеозаписи з весільних урочистостей, святкових програм, виступів. Вони допоможуть Вам не тільки більше дізнатися про викладача, але і краще представити Ваш номер, розібратися яким він може бути: швидким або повільним, романтичним або запальним ... По-третє, поговоріть із самим інструктором, якщо Вам, звичайно, все сподобалося до цього, звертаючи увагу на: кількість років, яке танцює Ваш інструктор; танцювальну освіту; відвідує він 'курси підвищення кваліфікації' (майстер-класи)?

Зазвичай, у хорошого викладача, який зможе створити казкове, запам'ятовується дійство на Вашому святі, є досвід як сценічних, так і Несценічний танців. 'Стаж' повинен бути не маленьким, людина, яка танцює пару місяців або рік не зможе навчити Вас. Також професіонал намагається цікавитися усіма новинками, які з'являються, пробує нові стилі, постійно відвідує майстер-класи і з задоволенням Вам про це розповість. Інтерес до нового і прагнення до вдосконалення відрізняє хорошого інструктора від посереднього. Крім того, основи споріднених дисциплін допомагають у викладанні. Для хорошого вчителя танець - це життя, а не додатковий заробіток, тому він повинен постійно підвищувати свою кваліфікацію.

ГРУПОВІ ЗАНЯТТЯ ЧИ ПРИВАТНІ - ЩО ВИБРАТИ?

Якщо Ви запланували весілля за рік і у Вас багато часу попереду, то групові заняття можуть підійти. Але якщо у Вас попереду тільки місяць-два, то вибирати розумніше приватні. Приватні уроки - швидкий шлях до успіху тому, що: На приватному занятті всю увагу інструктора - Ваше; Ви вчитеся в своєму темпі; На групових не вистачає часу на техніку Ваш викладач буде працювати над тим, що необхідно саме Вам, буде підказувати, пояснювати і опрацьовувати кожну деталь, що важливо для блискучого виступу. Під суворим наглядом інструктора Ви не тільки навчитеся танцювати, але й довідаєтеся багато корисної, забавною і зворушливою інформації про весільних танцях, так що, з упевненістю можна сказати, що заняття будуть проходити цікаво і весело. Також на приватних заняттях Ви зможете самі задавати темп обучающему процесу, розпланувати кількість і тривалість занять. Починати краще всього навчання за 1-2 місяці до весілля, а пошук хорошого інструктора - мінімум за 2-3.