Настрій літа: латиноамериканські танці

Tags :

Ритми самби, ча-ча-ча, джайву, румби, сальси чи танго западають в душу і залишаються з вами назавжди.

Навчитися виконувати гарячі південні танці пропонують багато танцювальні школи і фітнес-клуби. Крім гарного настрою ви купуєте ще й чудову форму: непомітно для себе витрачаєте калорії, а значить, прощаєтеся із зайвими кілограмами. Обмежень для занять «латино» немає: ці танці можуть танцювати всі, незалежно від віку і рівня фізичної підготовки.

Гострий соус

Кубинська сальса («соус» - ісп.) - Один з найпопулярніших танців у всьому світі. Тим, хто збирається у відпустку на Ібіцу, радимо розучити пару-трійку найпростіших рухів в ритмі сальси - на острові клубів, що працюють в режимі нон-стоп, цей танець на особливому рахунку. До того ж заняття сальсою - чудовий спосіб не тільки зняти стрес, але і знайти струнку фігуру і гарну поставу. Починати вчитися можна з «нульового» рівня. Урок сподобається тим, хто хоче внести розмаїтість у звичні кардиотренировки. А заодно освоїти ефектні танцювальні па. Клуб Завдяки різноманітності темпів і ритмів латиноамериканські танці ідеально підходять для літніх dance-вечірок. Сольна клубна латина - мікс з рухів латиноамериканської клубної програми. Після місяця занять ви навчитеся виконувати і завзятий джайв, і навіть ча-ча-ча. Цікава особливість: руху цих танців чудово вписуються в будь-яку музику. Так що, вибираючи цей напрямок, в халепу на танцполі ви точно не потрапите.

Нововведення

На основі класичної латини народилися нові напрямки - хастл, меренге, бачата. По суті це видозмінені і в чомусь спрощені варіанти латини, які стали дуже популярними в основному завдяки своїй приналежності саме до клубній культурі. Хастл - самий простий і демократичний парний танець (різновид свінгу). Він доречний на дискотеці, не вимагає великих просторів, як, наприклад, класичні бальні танці, а виконувати його можна з будь-яким партнером без «станцовиванія» (рекомендуємо всім, хто хоче зав'язати нові приємні знайомства). Для хастла не потрібно заучувати складні танцювальні схеми, тут потрібно просто рухатися так, як ти відчуваєш себе в даний момент, легко і невимушено. На відміну від відчайдушного хастла танець бачата (як і відповідний йому музичний стиль, що зародився в Домінікані) покликаний висловити в русі борошна нерозділеного кохання і всілякі життєві перипетії. Втім, хореографія бачати сравнительна проста: чотири кроки вперед-назад, вправо-вліво, з акцентом на кожен останній випад. Танець надзвичайно контактний: партнер тісно притискає до себе партнерку, так що волею-неволею доведеться прислухатися один до одного і знаходити спільну мову. Як і інші види латиноамериканських танців, бачата корисна для жіночої фігури - місяць занять, і ваші форми стануть чарівно спокусливими.

Аргентинський акцент

Чуттєвий, пристрасний, полум'яний - такі епітети найкраще характеризують танго, який відноситься до латиноамериканских танцев. Це старовинний аргентинський парний танець. «Оволодівши« базою », сміливо переходьте до практики і обов'язково відвідуйте веселі вечірки - мілонги, - говорить Денис Каспер, викладач латиноамериканських танців і аргентинського танго, Pro-Am-викладач GallaDance і неодноразовий учасник телевізійного шоу« Танці з зірками ». - У GallaDance ми регулярно влаштовуємо мілонги, де всі любителі танго могли б відпочити, приємно провести час і, звичайно, продемонструвати свої успіхи. Крім цього, ми проводимо майстер-класи світових зірок танго, таких, як Наташа Поберай - чемпіонка світу з танго салон, Гільерміна Кірога ». В якості обов'язкової екіпіровки вам знадобиться комфортне взуття на стійкому каблуці, з тонкою шкіряною підошвою (від 4500 р.), Яку можна придбати в спеціалізованих магазинах.

Убальдо Сардуі,

викладач латиноамериканських танців міжнародного танцювального центру «9 Залів», лауреат ф естіваля Viva Latina:

- Щоб з'явилися перші результати, необхідно займатися 2-3 рази на тиждень. Пам'ятайте, що «латино» - це не стомлюючі підняття важких речей, це перш за все настрій і завзяття, а значить, ви точно не будете нудьгувати. Для того щоб «затанцювати», потрібно як мінімум півроку. Раджу звернути увагу на латиноамериканські танці не тільки дівчатам, але і молодим людям - ці уроки додадуть їм впевненості у власній неперевершеності. Яке б напрямок танців ви не вибрали, найголовніше - вірити в себе і ... отримувати задоволення.