На фестивалі танцю зіграє діджей з Туреччини

Tags :

На території пляжно-розважального комплексу «Прічал22» в Яровому Алтайського краю пройде фестиваль Dancefest-2012 з гостями з Санкт-Петербурга і Туреччини.

Як повідомляє сайт організаторів, прічал22.рф, в п'ятницю, 27 липня, спеціальним гостем танцювального фестивалю стане резидент пітерського Radio Record, половина розпався дуету МС Жан & DJ Riga - MC Жан. Популярного радіоведучого ряд клубних ЗМІ визнає одним з кращих майстрів мікрофонного мистецтва в Росії. MC Жан сам пише вірші і музику для своїх пісень, окрім того, він є автором текстів до пісень таких проектів, як «Гості з майбутнього» і «Відчайдушні шахраї». MC Жан також є власником найбільшої в Санкт-Петербурзі діджейської школи MCDJ.

Хедлайнером наступної ночі стане гість із Стамбула Sezer Uysal - турецький діджей з 17-річним стажем роботи. Його треки займають перші місця в хіт-парадах Beatport і Junо. З 2011 року Sezer співпрацює з лейблами Мinistry of Sound і Armada Music, а його ремікс на Wretch 32 англійський музикант Піт Тонг включив у своє радіошоу на BBC One.

Збір гостей у 22:00. Вартість вхідного квитка - 300 руб., Придбати їх можна в касі комплексу.