Хореограф з Франції задіяв у постановці лебедів

Tags :

Французький хореограф Люк Петтон поставив балет, в якому на сцену разом з танцівниками трупи Le Guetteur виходять лебеді.

Прем'єра постановки відбулася на сцені Національного театру Шайо в Парижі.

"Балет" Лебідь ", хоч і відсилає до класичного балету" Лебедине озеро "на музику Чайковського, є не редакцією, а оригінальною постановкою. На сцені з'являються як білі, так і чорні лебеді, які в першій частині постановки плавають в жолобі з водою, символізує річку Стікс ", - йдеться в повідомленні.

Білі лебеді з'являються на сцені в другому акті - причому кожен раз, коли птахи опиняються на сцені, танець стає повільніше.

Танцівники і хореограф працювали з лебедями з моменту їх народження - птахи вилупилися близько двох років тому. Влітку 2010 року танцівниці по черзі проводили час з пташенятами, годували їх, розмовляли з ними. Перші хореографічні уроки пташенята отримали, коли жили на фермі під Парижем. Головне завдання полягала в тому, щоб лебеді звикли до танцівниць і до їх рухам.

Інтерес до птахів Петтон пояснив тим, що своє дитинство він провів на березі Бретані, де спостерігав за ширяючими пернатими. Хореограф зазначає, що для нього танцівник і птиця - "двоюрідні брати". У своїй творчості Петтон не раз намагався зобразити "політ"; з живими ж птахами він працює близько 8 років.

Балет Петтона після Парижа вирушить на гастролі до Німеччини і Швейцарії. Хореограф також сподівається, що балет поставлять в Америці, де на сцені виступлять лебеді родом із США.

Більшість педагогів та психологів постійно наголошують на тому, що дитячі загадки відіграють дуже важливу роль в розвитку дитину. Саме завдяки їм у дітей розвивається уява та вміння знаходити асоціації та порівняння.