Інтерв'ю зірки фламенко Хоакіна Кортеса

Tags :

Хоакін Кортес - один з наймолодших і водночас популярних виконавців фламенко.

У минулій статті ми запропонували вашій увазі статтю про розвиток кар'єри танцюриста, сьогодні ми пропонуємо витяги з його інтерв'ю. Кожен шанувальник творчості та таланту Кортеса оцінить його відкритість і прагнення вдосконалювати своє мистецтво.

На початку своєї танцювальної кар'єри ти міг переїхати до Росії, це так?

Так, насправді у дванадцятирічному віці мені запропонували проходити навчання в Росії, але сім'я вирішила, що це буде занадто далеко.

Як думаєш, як би розвивалася твоя кар'єра у разі переїзду?

У кращому випадку я став би відмінним класичним танцюристом. Але в результаті я отримав набагато більше, залишився на батьківщині в Іспанії і зміг надати фламенко свою стилістику. Причому зробив це успішно, так що я дуже задоволений, як все склалося.

Ти думаєш, у тебе є перспективи для подальшого розвитку?

Деякий час тому я занадто захопився своїм успіхом, став трохи самовдоволеним. Якби я не змінився, можливо, майбутнього у мене і не було б. Але я переглянув свої погляди і рухаюся вперед, розвиваю нові проекти, тому, безумовно, майбутнє є.

Для багатьох шанувальників фламенко, ти виступаєш у якості «руйнівника»?

Багато в чому вони праві. Протягом всієї своєї кар'єри я ламаю стереотипи, встановлені кордонами класичного танцю. І я дуже гордий, що завдяки мені іспанська танцювальна культура стала відома в усьому світі.

Ти вже багато чого домігся, чи є які-небудь плани на майбутнє?

У мене багато ідей і сил, щоб їх реалізувати. У найближчі роки, я не збираюся сидіти склавши руки, просто трохи зміню напрям своєї діяльності. Буду більше уваги приділяти молодим танцюристам, постараюся відкрити двері для інших талановитих виконавців.

Качественные штабелеры на сегодняшний день очень востребованны, поскольку им предстоит очень ответственная работа. Таким образом, именно качество обеспечит эффективную работу, которая связана с подъемом груза.