ILL KOSBY Правильне і не правильне розуміння танцю

Tags :

1) "Jazz-Funk"

Не існує такої речі, як заняття з "Jazz-Funk". Ви запитаєте, чому? "Jazz-Funk" - це напрямок в музиці, а не в танці. Таку назву воно отримало завдяки таким музичним групам і співакам, як Miles Davis, Towerof Power, Herbie Handcock, Roy Ayers і багатьом іншим музикантам, які були справжніми джазовими музикантами і змішували звучання басів в музиці Джеймса Брауна (James Brown) зі своїм звучанням. Так з'явився напрям у музиці - "Jazz-Funk". Однак, це не породило ніякого нового напряму танцю з такою ж назвою. І під цю музику почали виконувати вже існуючі на той момент танці.

2) "Street Jazz"
Насправді, на заняттях з "Street Jazz" викладач буде навчати вас справжньому "Street Jazz", який існував у 20-ті, 30-ті і 40-ті годи.Помніте, що Bob Fosse і деякі інші танцюристи виконують спрощену формутанца, а не справжній "Jazz Dance", більш складний і яскравий стиль танцю. Такімобразом, на заняттях з "Street Jazz" вас навчать таким танцям, як "the Truck", "Apple Jack", "the Dip", "Slow Drag", "Boogie Woogie", "the Buck", "Suzy Q" имногое , багатьом іншим.

3) "New Style"
Немає такого напрямку, як "New Style". Я не розумію, що нового в тому, що люди виконують суміш "Jazz Dance", "Modern Dance", "Lyrical Dance" і т.д. А ще деякі говорять, що "New Style" - це просто хореографія. Цей напрямок у танці абсолютно не ново. Наскільки мені відомо, назва "NewStyle" з'явилося завдяки танцюристам з Японії і Франції, танцюристам, яких надихнув відомий документальний фільм, що вийшов в 1992 році, "Wreckin'Shop", фільм про такі команди, як "Mop Top" і "Misfits" з Брукліна. Замість того, щоб говорити "New York Style", ці танцюристи стали говорити "New Style", маючи на увазі танцюристів з Нью-Йорка.

4) "MTV Dance"
Такого стилю, як "MTV Dance" не існує. MTV - це просто музичний телевізійний канал, де розповідають про новини і показують музичні кліпи. Вони ніколи не створювали свого стилю танцю, а більшість з того, щов бачите в цих відео, це спрощена форма "Jazz Dance", за винятком тих кліпів, де показаний справжній "Hip-Hop Social Dance", наприклад, "Aunt Jackie", "Soldier Boy" та ін

5) "RnB" і "Rap Dance"
Повертаючись до питання про те, що ми називаємо "Rap Dance" і "RnB". Насправді все йде так, ти не можеш танцювати культуру, але можеш виконувати танці, які належать цій культурі. І ці танці виконуються під музику цієї культури. Rap - це не музика. Rap - це читка під біт. Ми танцюємо під музику ... Музика нашої культури називається "Hip-Hop Music". А оскільки музика визначає танець, то саме те, що по суті є клубним танцем або "Social Dance", миназиваем "Hip-Hop", звідси "Hip-Hop Dance", "Hip-Hop Freestyle", "Hip-Hop Choreography" . Але я думаю, що до цього варто ставитися обережно, тому що не всякий новий танець можна назвати хіп-хопом, так як це досить слизька тема. Особисто для мене "Hip-Hop" - це просто клубний танець, тому що, прибравши цю назву, так і виходить. І поки Afrika Bambaataa не назвав це хіп-хопом, люди танцювали всі ті ж клубні танці.

6) "Pussycat Dolls Style"
Це не стиль танцю. Танці, які для них ставлять, це спрощена форма "JazzDance", "Lyrical Dance" і "Modern Dance".

7) LA style
Що таке LA style?
в Каліфорнії 3 танцора.Группа шейв: Кіф Вільямс, Омар, і Роги (імена можуть бути не точно написані по російськи). 3 хлопці з Нью Йорка поїхали в LA. вони танцювали вакінг модерн та інші танці. Вони поїхали в LA і почали танцювати для Джені Джексон.
Їх стайл з усієї стилів стали називати LA, але вони були з Нью Йорка. Немає стилю LA. Це просто Хореографія. Хореографія - це НЕ ТАНЕЦЬ. Хореографія за описом це РОЗСТАНОВКА. Якщо ви поставите стільці в певному порядку це теж хореографія.
Хореографія це весело, але це ніколи не навчить вас танцювати. Це допоможе вам вирости навчиться пов'язувати руху, дасть вам силу. але не навчить вас танцювати.

Сегодня уже многие знают, что состав "Садочек" абсолютно не вызывает подозрений. Именно благодаря этому соки "Садочек" любят все дети и взрослые. Каждый праздник в каждом доме отмечается с соками, которые являются самыми популярными и предпочетаемыми.