Як вибрати танцювальний стиль?

Tags :

У наш час - час великої популярності танцювального мистецтва мало знайдеться таких людей, які в тій чи іншій мірі не захоплювалися б одним з танцювальних стилів.

Для когось школа танців це можливість відволіктися від рутини повсякденного життя, хтось вважає хореографічне мистецтво серйозним захопленням, а хтось відвідує заняття танцями, щоб отримати корисну для здоров'я фізичне навантаження. Всі ці люди, не замислюючись, підтвердять, що немає нічого більш захоплюючий, ніж заняття танцями, і що танці не тільки приносять задоволення, але й вносять величезний вклад у наше здоров'я. І таких людей рік від року стає все більше. А добра половина тих, хто думає, що заняття танцями їм не цікаві, швидше за все, має вузьке уявлення про танці і навіть не підозрює про їхнє широкому стильовому розмаїтті. Упевнений, що уважно вивчивши всю палітру існуючих на сьогоднішній день танцювальних стилів, майже кожен знайшов би танець, до якого він точно не зміг би залишитися байдужим.

Класична хореографія, джаз модерн, хіп хоп, брейк-данс, східні танці - все це танцювальні стилі, які пропонує майже кожна студія танців і список цей далеко не повний.

Будь окремо взяте напрям має свою відмінну рису, особливість, яка робить його унікальним. Для тих, хто хоче блиснути на вечірці всякого роду танцювальними «фішками» підійде танець у стилі хіп хоп.

Хто мріє навчитися виконувати під музику немислимі «фризи» і трюки, знайде для себе корисними заняття брейк дансом.

Якщо ваша мета, навчитися пластично рухатися, розвинути граціозну поставу, то краще, ніж уроки класичною хореографією чи контемпорарі денс (сучасний танець) вам нічого не знайти.

Хочете круто запалити в клубі - вибирайте клубні танці.

Отже, перегляньте всі напрямки, значний перелік яких пропонує будь-яка школа танців, почитайте опису цих стилів і, звичайно ж, зверніть увагу на танцювальні відеоролики кожного напрямку, і світ танців постане перед вами в більш чітких обрисах. Вже на цьому етапі, з усього розмаїття ви зможете вибрати найбільш привабливі на ваш смак танцювальні стилі. Якщо ви ніколи раніше не займалися танцями, то вам, звичайно ж, необхідно почати навчання танцям з нуля.

Далі відвідайте пробні заняття, кожного з цих напрямків обраної вами танцювальної школи - це допоможе вам остаточно визначиться з вашим перевагою. Так як не завжди можна зрозуміти, чи подобається вам небудь танцювальний стиль чи ні з першого заняття, краще всього відвідати по кілька занять на кожен напрямок. Діючи таким чином, ви обов'язково знайдете свій танець і станете частиною величезного співтовариства під назвою світ танцю!