Як вибрати фен для волосся? Відповідь дає професійний перукар

Tags :

Щороку виробники пропонують вимогливої ??публіці все нові і нові моделі фенів.

Сучасна техніка вже не обмежується стандартними функціями сушки і укладання, а йде набагато далі, пропонуючи милим дамам такі можливості догляду за волоссям, як озоно-і іонотерапії. Давайте подивимося, якими моделями відомі фірми будуть залучати покупців в цьому році, і як вибрати фен для волосся, який зможе втілити в життя всі мрії своєї господині.

Знаменита італійська компанія Gamma Piu випустила на ринок унікальний у своєму роді продукт, оснащений озонової лампою. Новинка не тільки сушить волосся, але і одночасно руйнує молекули води на ще більш дрібні частинки, які потім проникають всередину волосся і зволожують їх, створюючи додатковий обсяг. Крім того, така процедура скорочує час укладання, що оцінять жінки, яким хоч раз доводилося готувати зачіску за кілька хвилин до виходу з дому. Фен з озонової лампою володіє і ще однією важливою якістю, а саме - зводить до мінімуму кількість випадають волосся, за рахунок зміцнення кореневої системи.

Ще одна інноваційна новинка сезону - фени з вбудованою системою іонізації. До їх випуску приступили всі відомі виробника, включаючи Parlux, BaByliss і Сoifin. Нові моделі настільки гарні, що їх можна сміливо рекомендувати кожному, хто цікавиться, як вибрати фен для волосся. Унікальність подібних пристроїв полягає в тому, що в ході роботи вони виділяють негативно заряджені іони, які знімають ефект статичної електрики, зменшують ступінь шкідливого впливу навколишнього середовища і стресових ситуацій, захищають волосся від високих і низьких температур.

Крім вищеописаних технічних рішень слід відзначити і кілька інших важливих тенденцій на ринку виробництва фенів. Так, зокрема, все більшого поширення набуває техніка, в якій використовуються керамічні нагрівальні елементи. Останні більш ефективно акумулюють і витрачають тепло, і можуть утримувати задану температуру, позбавляючи власницю пристрої від неприємних сюрпризів - занадто холодного чи, навпаки, занадто гарячого повітря з фена.

Якщо ви запитуєте себе, як вибрати фен для волосся, розроблений з урахуванням останніх нововведень, і де його купити, то поспішаємо вас заспокоїти: всі подібні моделі ви знайдете в каталозі нашого інтернет-магазину. Наші співробітники із задоволенням відповідять на будь-які виниклі у вас питання і неодмінно підберуть саме той фен, про який ви завжди мріяли.