Як стати танцівницею

Tags :

Танець-це набагато більше, ніж просто спорт.

Він охоплює більше, ніж красиве обличчя, він вимагає багато практики та наполегливої праці. Але якщо у вас є потрібна кількість таланту, впевненість і терпіння, ви можете що то совершіть.Совершенно не має значення, хто ти, і який фон у вас є. Якщо він кличе тебе, отвечайте.Ви, не можете бути досконалими в цьому, але ви повинні любити його. Якщо ви це зробите, і вам буде добре в ньому, а значить буде добре і у вашому серці.
Кроки

Переконайтеся, що це те, що ви дійсно хочете робити. Це займає багато часу і пристрасті до танцю, чи будете ви танцювати його просто як хобі, або якщо ви хочете коли-небудь стати професійним танцором.Еслі ви хочете стати професіоналом, вам, можливо, доведеться вибирати з інших видів спорту та позакласних заходів, щоб тренуватися потрібну кількість годин для практики. Пам'ятайте, що танець сам по собі-це спорт, і він вимагає великої витривалості, щоб танцювати кожен день.

Вирішіть, які танці ви любіте.Будь то балет, дискотека, степ, джаз, свінг, хіп-хоп, брейк-данс, pointe, сучасний танець, або bellydancing.Все, що завгодно! Просто будьте впевнені, щоб вибрати той танець, який підходить вашому стилю.

Шукайте інструкціі.Смотріте кліпи та дивіться, як інші виконують всі кроки, купіть уроки танців на відео, читайте, танцюйте по інструкціям в книгах і в Інтернеті, знайдіть репетитора, отримаєте поради від друзів і професіоналів, і т.д. Танці-це важко, але з трудом, присвяченим роботі, ви будете процвітати в багатьох відношеннях.

Експеримент. Встаньте перед дзеркалом в повний зріст, включіть свої улюблені мелодії, і перемістите своє тіло! Практикуйте різні рухи для різних частин тіла. Переконайтеся, що кожен крок переходів, ви робите красиво.

Знайти школу танцев.Танцевальние школи можуть варіюватися від місцевого молодіжного центру в більш інтенсивну самостійну школу. Якщо ви плануєте танцювати в школі та коледжі у професійному танці і ви бажаєте отримати більш інтенсивну школу.Поговоріте з іншими танцюристами у вашому районі, а також вчителями кожної школи, щоб вибрати кращу для вас.