Французький композитор Володимир Косма репетирує напередодні виступу в Петербурзі

Tags :

Петербуржці першими почують музику до знаменитої французької комедії «Іграшка» у виконанні симфонічного оркестру.

Диригувати буде сам автор Володимир Косма. Концерт пройде у Великому концертному залі «Жовтневий».

До сих пір французький композитор з румунськими корінням ніколи не бував в Росії. Ми знали його по саундтреком до «Папаша», «Невезучі» і «Високий блондин у чорному черевику». Втім, в деяких картинах маестро Косма з'являвся в епізодичних ролях. Навіть за диригентським пультом на репетиції автор всесвітньо відомих мелодій поводився підкреслено артистично, відзначає НТВ.

Виконувати програму буде по-справжньому інтернаціональний колектив віртуозів: бельгійський гітарист, американський трубач і француз-цимбаліст. Останній приїхав без інструменту, і організатори концерту збилися з ніг у пошуках гідної заміни цимбалам.

Але це непорозуміння і порівняно невелика кількість репетицій маестро не засмутили. Він давно мріяв відвідати Петербург і, схоже, Північна столиця його не розчарувала.

Під час концерту на сцені БКЗ демонструватимуть фрагменти кінофільмів. Це допоможе створити особливу атмосферу. Володимир Косма зізнався, що іноді на його виступах глядачі починають танцювати. Регламентом це не передбачено, але життєрадісна музика не дає сидіти на місці. Пустяться чи в танок петербуржці, невідомо. Але маестро запевнив, що не має нічого проти такого вираження почуттів.