Битва на танцполі

Tags :

Свято пройшло увечері 26 липня на сцені за торговим центром «Грінвіч».

Першим подібним заходом від «К-Dance» був танцювальний флешмоб Nossa-Nossa, який пройшов 17 червня. Тоді на березі Верх-Ісетським ставка під пісню Nossa-Nossa танцювало близько тисячі чоловік.

Уже за кілька тижнів до події його організатори закликали народ за допомогою барвистих оголошень у соціальних мережах. До 26 липня на сторінці заходу в Інтернеті значилося 543 людини тих, хто піде обов'язково, і 1700 можливих відвідувачів.

Увечері на вулиці Вайнера за Торговим центром «Грінвіч» було багатолюдно.

Компанії хлопців і дівчат, одягнених в стилі хіп-хоп, зайняли весь простір від сцени до вулиці Радіщева. Групи людей рухалися навколо пам'ятника Майклу Джексону, фотографи курсували по всьому простору від сцени до підземного переходу, зупинялися проїжджали повз велосипедисти, і навіть голі по пояс атлети спортивного руху Workout, що тренувалися на спортмайданчику навпроти, покинули свої бруси і приєдналися до натовпу, цікавлячись з приводу відбувається.

Кілька добровольців, піднявшись на сцену, продемонстрували свої навички вуличних танців. При цьому серед учасників, поруч з майже двометровим хлопцем і парою спекотних красунь, виявився ледве помітний дитина років шести в картатій сорочці і бейсболці. Свій виступ він почав парою майже професійних сальто в бік свого опонента, після чого станцював як досвідчений майстер. Глядачі своїми вигуками підтримки одноголосно присудили перемогу в баттле йому. Коля Корольов видав дитині бейсболку з символікою "Грінвіча", всім учасникам роздав по квитку на "Крок вперед 4" і зігнав усіх зі сцени.