Які танці допомагають схуднути

Танці благотворно впливають на фігуру. Вони розвивають пластику, зміцнюють м'язи, формують плавні вигини.

Дуже часто серед танцюристів-аматорів можна побачити людей не з самою худим статурою. Чи говорить це, що танці не сприяють схудненню? Які танцювальні напрямки допоможуть Вам скинути зайві кілограми, читайте в нашому матеріалі на сайте.

Насправді танці - відмінний спосіб схуднути. Особливо, якщо Ви обираєте фітнес-адаптацію того чи іншого виду танців. Так, Ви не освоїте танцювальний напрямок і ніколи не станете професіоналом, але ненависний жир від заняття до заняття буде танути. У цьому немає жодних сумнівів.

Якщо ж Ви хочете вивчати танець зсередини, присвятивши свій час навчанню танцювальному мистецтву, і при цьому схуднути в досить короткі терміни, зверніть увагу на наступні напрямки танців.

КЛАСИЧНИЙ ТАНЕЦЬ

Багато хто думає, що займатися балетом в дорослому віці - занадто пізно. Це не так. Звичайно, зіркою Великого театру Вам не стати, проте балет відмінно опрацьовує всі м'язи тіла. Вони стають сильними за рахунок власних ресурсів. Балет - відмінний метод, коли хочеться, щоб ноги були сильними, але при цьому не розгойдувалися в об'ємі. Хоча, сказати по правді, це - набагато важче тренажерного залу.

ТАНЕЦЬ ЖИВОТА

Танець живота чудес не створить. Він допоможе знайти плавність рухів, упевненість у собі, жіночність, а також пропрацює внутрішні м'язи живота. По суті, будь-якій дівчині буде корисно займатися східними танцями. Що стосується схуднення, то для хорошого результату до танцю живота необхідно додати кардіотреніровки. У парі вони дають відмінний результат.

R'n'B

Дуже складний, але в теж час відмінний танцювальний стиль для тих, хто хоче схуднути. Крім витривалості, R'n'B дарує приголомшливу пластику і вміння керувати своїм тілом. Це танцювальний напрямок - одне з найбільш енерговитратних, тому зниження ваги не змусить себе довго чекати.

CТРІП-Денс

Справжній стрип-денс - це важко. Так-так, якщо хтось думає, що танцювати еротичні танці просто - нехай, хоч раз сходить в пристойну школу танців. Тут не вийде филонить. Стріп вимагає максимальної віддачі і бажання мати результат. Часом, буде складно і боляче. Часом, буде здаватися, що нічого не вийде. Але результат вартий усіх витрачених сил і складнощів. Цей напрямок танців подарує Вам не тільки силу м'язів, але і відмінну розтяжку.

Читати також: Як за допомогою танцю стати жіночні і полюбити себе

ХАРЧУВАННЯ І ТАНЦІ

У питанні корекції фігури тренування і харчування - два однаково важливих пункти для успіху. Якщо ви займаєтеся танцями, Вам не потрібно сидіти на якихось спеціальних дієтах. Досить просто дотримуватися правильного харчування і виключити борошняне, смажене і жирне. Все досить просто. Ваш організм повинен отримувати достатню кількість калорій, однак ці калорії повинні бути "правильними" і здоровими. Слідкуйте, щоб у Вашому раціоні була достатня кількість білка.