Дієвий засіб від депресії: танці

Після проведеного дослідження австралійські вчені прийшли до висновку, що уроки танців, особливо танго, є ефективним способом боротьби зі стресом і депресією. Вони виявили, що навіть два тижні занять вже дають значне поліпшення душевного стану.

Дослідники з Університету Нової Англії і Австралійського Національного Університету в Канберрі залучили до своєї роботи людей у ??віці від 18 до 73 років, у яких були скарги на стан тривоги і депресію. Більшість піддослідних мали хорошу освіту, 80% з них становили жінки. Після клінічного обстеження було класифіковано стан учасників.

Танго відрізняється енергійним і чітким ритмом. Це вишуканий танець. Протягом двох тижнів половина учасників пройшла вісім 90-хвилинних занять танго, а контрольна група участі в уроках не приймала. Потім вчені обстежили випробовуваних. Виявилося, що у більшості учасників, які танцювали танго, спостерігалося значне поліпшення стану. У танцюристів покращився сон, підвищився настрій, з'явилося почуття задоволеності від життя. Люди з контрольної групи відчували ті ж проблеми, що й раніше.

Через місяць все учасників знову пройшли тестування, результати яких показали, що позитивний вплив танго на стан здоров'я продовжується. Однак, як рекомендують вчені, для тривалого ефекту і остаточного відновлення необхідні постійні заняття танцями. Проведені дослідження показали, що навіть коротка програма уроків танго має благотворний вплив на здоров'я людини. Заняття танцями може стати ефективною стратегією для лікування депресії.

Покупая авиабилеты на сайте tickets.kz вы экономите значительную часть денег, а также свое время.